Świętokrzyska Sieć LGD


Organizatorzy zapewniają dojazd w dniu 19 września z lotniska Chopina w Warszawie do hotelu oraz powrót na lotnisko w dniu 22.09. Planowany odjazd z lotniska w dniu 19.09 o godz. 14.00, a wyjazd z hotelu w dniu 22.09 o godz. 9.00.

Konferencja odbywać się będzie w Kielcach, które leżą w centralnej Polsce, około 200 km od największych miast takich jak: łódź, Katowice, Kraków, Warszawa. Położenie to sprawia, że dojazd do hotelu z lotniska możliwy jest wszelkimi środkami komunikacji. Bilety autobusowe można kupić na stronie internetowej www.flixbus.pl,a kolejowe na www.rozklad-pkp.pl.

Miejsce konferencji - Targi Kielce - Drugi w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw
Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie ponad 254 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 6 900 firm oraz 248 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.

Targi Kielce zlokalizowane są w zachodniej części miasta, w pobliżu węzła drogowego Kielce Zachód (skrzyżowanie dróg S7 i 74 łączących Warszawę i Kraków oraz łódź i Lublin). Dogodny układ komunikacyjny umożliwia bezpośredni zjazd do targów z drogi nr S7, 74.

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji - m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.
Targi Kielce są organizatorem konferencji, seminariów i koncertów. W najnowocześniejszym w Polsce pawilonie wystawienniczym o powierzchni 5355 m2, możliwa jest organizacja kongresów i eventów dla 4500 osób. W sierpniu 2013 oddano do użytku nowe Centrum Kongresowe na ponad 1000 osób. W ramach rozbudowy powstał również parking wielopoziomowy na 480 samochodów oraz terminal wejściowy od strony zachodniej.
Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na drugiej pozycji pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, targi w Brnie czy Międzynarodowe Targi Kijów.

Oferta Targów Kielce to zatem nie tylko wystawiennicze spotkania biznesowe ale również możliwość aranżacji dużych konferencji i kongresów, jak i kameralnych spotkań biznesowych, np. w Sali konferencyjnej na 57-metrowej wieży widokowej. Dodatkowo Targi Kielce proponują możliwość organizacji cateringu czy noclegów.

Uczestników konferencji gościć będziemy w Hotelu Tęczowy Młyn

Hotel oferuje 100 klimatyzowanych pokoi o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe. Hotel przystosowany jest do przyjmowania gości niepełnosprawnych.

Czeka na Państwa 100 pokoi, w tym:
- 25 pokoi jednoosobowych
- 73 pokoje dwuosobowe
- 2 pokoje typu studio
Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie i w przestronnym ogrodzie piwnym, a elegancka restauracja zadba o zwieńczenie przyjemności wyśmienitym posiłkiem. Dzięki wyczuciu kulinarnemu Szefa Kuchni nasza restauracja jest miejscem interesujących spotkań smakoszy i zwolenników budowania efektywnych relacji z klientami świata biznesu.
Codziennie zapraszamy na obfite śniadania w formie bufetu, lunche i obiady, a wieczorami proponujemy kolacje przy lampce wina.

W Hotelu „Tęczowy Młyn” dbamy o naszych gości zapewniając wszystkie ważne udogodnienia takie, jak czynna całą dobę recepcja, parking strzeżony, winda, BEZPłATNY INTERNET przewodowy i bezprzewodowy – WIFI. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się postój taksówek. Oferujemy również pomoc w wynajęciu samochodu.
Nasz hotel przyciąga gościnnością i elegancją. Docenili to liczni goście odwiedzający imprezy targowe z Polski i z zagranicy. Do nas przybywają turyści poszukujący nowych wrażeń krajoznawczych i kulturalnych. Dogodnie usytuowany, doskonale przygotowany do obsługi gości Hotel Tęczowy Młyn pełni rolę miejsca wypoczynku, a życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnianie próśb naszych gości i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji tak, aby pobyt w hotelu był pod każdym względem udany.

Wróć